Порошенко у Давосі покритикував кандидатів у президенти

Четвер, 24 січня 2019, 11:28

Президент Петро Порошенко заявив, що деякі кандидати в президенти обіцяють фіксовану ціну на газ або використовують інші інструменти популізму, створюючи в Україні небезпечну ситуацію для погіршення рівня життя.

Про це він сказав у рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі під час виступу на щорічному Українському сніданку.

Він зазначив, що на зустрічі у Давосі присутні зареєстровані кандидати у президенти України, які мають великий досвід при владі, зокрема були на керівних посадах, таких як прем'єр-міністр.

"Проте багато експертів кажуть, що за останні чотири роки в Україні зроблено більше, ніж за багато років до цього", - сказав Порошенко.

Він перерахував досягнення, зокрема створення сильної армії, отримання автокефалії, проведення реформ, прагнення до ЄС і НАТО та інше.

"Ті, хто не розуміє, що заявляти, що буде фіксована ціна на газ... Це як Мадуро (президент Венесуели- ред), рівень життя в його країні можна побачити на телебаченні. Мільйони людей сказали ні Мадурі, ні популізму", - сказав Порошенко.

За його словами, процес розвитку України і неповернення до Росії треба зробити незворотнім.

"Це тільки для команди Порошенка важливо чи для всіх?", - поставив риторичне запитання президент.

Він також покритикував тих кандидатів у президенти України, які говорять, що "варто постукати у двері Путіна і буде мир", критикують Мінські угоди та надання Україні автокефалії.

За його словами, ті, хто розповідають про нові формули, шукають виправдання для Кремля для зняття його з "гачка санкцій".

Порошенко висловив сподівання, що після президентських виборів Україна буде дотримуватися  Мінських угод і триматиме єдність проти Росії.

Він зазначив, що для РФ буде жахливим почути, що Кремль таки має повернути контроль над українським кордоном, вивести війська та озброєння, а також повернути українські території.

"Давайте будемо об'єднані командою успіху", - сказав він.

Нагадаємо:

Яна Міланова, УП