З конкурсу до антикорсуду вибули 8 кандидатів

Четвер, 24 січня 2019, 19:39

На передостанньому засіданні Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів 6 кандидатів виключили з конкурсу до Вищого антикорупційного суду, двоє — відмовилися від участі самі, ще одного кандидата залишили в конкурсі.

Про це повідомляє ЦПК.

"З конкурсу виключили Олесю Ковтуненко, Юрія Крутія, Тетяну Круценко, Андрія Сала, Сергія Федяєва та Андрія Яковенка. Руслан Бондарчук та Мар’ян Головчак самі відмовилися від подальшої участі у конкурсі та не прийшли на спільне засідання. Продовжує участь у конкурсі кандидат Володимир Воронько", - йдеться у повідомленні.

За підсумками п’яти спільних засідань ГРМЕ та ВККС з конкурсу вибули 40 кандидатів, продовжили участь — 7. Останнє спільне засідання ВККС та ГРМЕ відбудеться 28 січня щодо ще двох кандидатів.

Читайте також: Негідні кандидати до антикорсуду

Як 20 людей будуть оцінювати доброчесність українських суддів

Нагадаємо:

  • 18 січня Громадська рада міжнародних експертів та Вища кваліфікаційна комісія суддів виключили з конкурсу 8 кандидатів на посаду судді Вищого антикорупційного суду.
  • 21 січня на другому спільному засіданні Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів 9 кандидатів виключили з конкурсу до Вищого антикорупційного суду.
  • 23 січня президент Петро Порошенко заявив, що формування Вищого антикорупційного суду завершиться у лютому.
  • Того ж дня ще 9 кандидатів виключили з конкурсу до Вищого антикорупційного суду.

Українська правда


powered by lun.ua