Кадиров пообіцяв, що нардепа Березу наздожене "дзвінкий ляпас" за журналістку РФ

П'ятниця, 25 січня 2019, 15:07

Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров заявив, що за "образу" російської журналістки Ольги Скабєєвої українського народного депутата Борислава Березу в будь-якому місці дістане якийсь чоловік і "з розмаху вліпить дзвінкий ляпас".

Про це йдеться в telegram-каналі Кадирова Kadyrov_95.

"Березі слід дуже чітко засвоїти, якщо він належним чином не вибачиться перед Ольгою Скобєєвою, обов'язково знайдеться справжній чоловік, який будь-де його дістане і з розмаху вліпить дзвінкого ляпаса", - написав Кадиров.

 
Береза і Скабєєва

Глава російського регіону вважає, що член української делегації в ПАРЄ Береза ​​штовхнув і образив "тендітну російську дівчину" Скабєєву.

"Якби в Чечні чи іншому регіоні Росії здійснили подібні дії проти української журналістки, весь західний світ гудів би. В один голос молоти язиком про права людини", - стверджує він.

На думку Кадирова, після інциденту зі Скабєєвою, всі "мовчать, наче в рот води набрали".

Він також звернувся "до братнього українського народу" із закликом "прогнати" з України або змусити дотримуватися "порядку" подібних Березі українських політиків.

Нагадаємо: 

  • 24 січня після розгляду Парламентською асамблеєю Ради Європи резолюції про загострення на в Азово-Керченській акваторії у Палаці Європи мали місце кілька сварок між українськими депутатами та ведучою телеканалу "Росія" Ольгою Скабєєвою.
  • Скабаєва намагалася втрутитися у кожне спілкування українських депутатів із журналістами.
  • Журналістка заважала першому віце-спікеру Ірині Геращенко, коли вона розповідала про українських в'язнів в РФ. Тоді депутати відтіснили Скабєєву від Геращенко.
  • Скабєєва відома тим, що минулої осені, коли у ПАРЄ також розглядали російське питання, намагалася перешкоджати роботі асамблеї.

Українська правда


powered by lun.ua