У неділю в Києві зміняться маршрути тролейбусів і автобусів

Субота, 26 січня 2019, 09:10

У неділю у зв'язку з заходами з вшанування пам’яті Героїв Крут у Києві буде змінено маршрути ряду тролейбусів та автобусів.

Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на "Київпастранс".

Так, на час проведення заходів передбачені зміни у маршрутах тролейбусів № 38, автобусів №№ 24, 55, 62.

 

Тролейбуси маршруту № 38 курсуватимуть від ст. м "Видубичі" до б-ру Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної).

Автобуси маршруту № 24 рухатимуться від залізничного вокзалу "Центральний" до Європейської площі.

 

Автобуси маршруту № 55 їздитимуть від Дарницької площі до вул. Старонаводницької за власною трасою, далі – вул. Генерала Алмазова – б-р Лесі України – вул. Басейна – вул. Еспланадна – вул. Рогнідинська – ст. м. "Палац Спорту" – вул. Шота Руставелі – вул. Басейна – б-р Лесі Українки – вул. Новогоспітальна – вул. Євгена Коновальця – вул. Миколи Задніпровського – вул. Генерала Алмазова – вул. Старонаводницька, далі за власним маршрутом.

 

Автобуси маршруту № 62 направлятимуться від Ботанічного саду до б-ру Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної).

Повідомляється також, що 26 січня у зв’язку із проведенням продовольчого ярмарку на вул. Йорданській буде внесено зміни до руху тролейбусів маршруту № 34.

 

Рух буде організовано за маршрутом: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – ст. м "Мінська" – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери.

Крім того, у ніч проти 28 січня тимчасово змінять роботу тролейбуси маршрутів №№ 91Н, 93Н, 94Н.

"28 січня з 01:10 до 05:10 закривається рух нічних тролейбусних маршрутів №№ 93Н, 94Н у зв’язку із заміною контактного проводу на контактній мережі тролейбуса на проспекті Перемоги", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, із 01:20 до 05:20 внесено зміни у роботу нічного тролейбусного маршруту № 91Н у зв’язку із перевлаштуванням контактної мережі тролейбусної лінії на вул. Шота Руставелі. Роботу маршруту буде організовано трасою: "Вул. Милославська – ст. м. "Либідська".

Українська правда


powered by lun.ua