Береза Кадирову: "Мені немає за що вибачатися"

Вівторок, 29 січня 2019, 07:47

Позафракційний народний депутат Борислав Береза у відповідь на вимогу глави Чеченської республіки Рамзан Кадиров  заявив, що йому немає за що вибачатись перед ведучою пропагандистських програм на російському телебаченні Ольгою Скабеєвою.

Про це повідомляє Громадське.

Береза наголосив, що він вважає, що йому немає за що вибачатися, коментуючи заяву Кадирова у Telegram-каналі, що він повинен "належним чином вибачитися", бо в іншому разі "знайдеться істинний чоловік, який вліпить дзвінкий ляпас" українському депутату.

Береза заявив, що, на його думку, Служба безпеки України має визначати, чи є слова Кадирова погрозою.

"Я вважаю, що якщо би щось було більш менш серйозне, вони мені б повідомили", — додав він.

На запитання, чи думав він про охорону, депутат відповів: "Я ходжу по вулицях Києва сам, без охорони, використовую як свою автівку, так і громадський транспорт. Чому я повинен щось змінювати?"

Нагадуємо: 

  • 24 січня після розгляду Парламентською асамблеєю Ради Європи резолюції про загострення на в Азово-Керченській акваторії у Палаці Європи мали місце кілька сварок між українськими депутатами та ведучою телеканалу "Росія" Ольгою Скабєєвою.
  • Скабєєва намагалася втрутитися у кожне спілкування українських депутатів із журналістами.
  • Журналістка заважала першому віце-спікеру Ірині Геращенко, коли вона розповідала про українських в'язнів в РФ. Тоді депутати відтіснили Скабєєву від Геращенко.
  • Скабєєва відома тим, що минулої осені, коли у ПАРЄ також розглядали російське питання, намагалася перешкоджати роботі асамблеї.powered by lun.ua