У Миколаєві керівника апарату суду звинувачують у шахрайстві та підбурюванні до хабара

Четвер, 31 січня 2019, 10:29

Ленінський райсуд Миколаєва задовольнив заяву адвоката про відвід головуючого судді у справі по обвинуваченню керівника апарату Центрального миколаївського райсуду, якого звинувачують у шахрайстві та підбурюванні до хабара.

Про це повідомляється на сайті судової влади України.

Зазначається, що керівник апарату суду підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство)) та ч.4 ст. 27, ч. 2  ст. 15, ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (підбурювання потерпілої до замаху на надання неправомірної вигоди – службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища).

Згідно з матеріалами справи, керівник апарату центрального райсуду Миколаєва підбурював потерпілу дати хабар судді Заводського райсуду Миколаєва, а 19 травня 2018 року незаконно, шляхом обману, заволодів коштами у  сумі у 1000 доларів.

Зазначається, що у даній справі захист кілька разів намагався домогтися відводу головуючого судді через те, що він нібито незаконно виключив зі складу суддів у вказаній справі іншого суддю.

Повідомляється, що 31 січня Ленінський райсуд Миколаєва задовольнив заяву адвоката, вказавши в ухвалі, що є порушення порядку визначення судді для розгляду справи, в зв'язку з тим, що вказане провадження, як підслідне Національному антикорупційному бюро України, може розглядатися колегіально у складі трьох суддів.

За даними суду, визначення суддів для розгляду кримінального провадження по обвинуваченню керівника апарату Центрального районного суду м. Миколаєва здійснено з порушенням вимог закону.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...