"Ти ще кров'ю не харкав": На Львівщині побили суддю і зламали йому ногу

Четвер, 31 січня 2019, 12:32

Вища рада правосуддя розгляне напад на в.о. голови Кам'янка-Бузького районного суду Львівської області Маркіяна Самсіна.

Про це повідомляє сайт судової влади України.

Зазначається, що 30 січня до ВРП надійшло повідомлення Самсіна, у якому він повідомляє, що 27 січня 2019 року до нього підійшли особи, одна з яких неодноразово  була судима Кам’янка-Бузьким районним судом.

"Один з них висловився на адресу судді: "Ти ще кров’ю не харкав"", - вказано у повідомленні.

Після цього, за словами судді, чоловіки напали на нього, спричинивши тілесні ушкодження та перелом лівої ноги.

Повідомляється, що на місце події приїхали працівники поліції, проте правопорушники не були затримані працівниками поліції на місці, суддю було доставлено до місцевої лікарні.

Також повідомляється, що 28 січня суддя звернувся в чергову частину Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області із письмовою заявою про вчинення щодо нього кримінального правопорушення і того ж дня кримінальне провадження було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування.

Зазначається, що відповідно до статті 73 Закону України "Про Вищу раду правосуддя" вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

Українська правда


powered by lun.ua