Працівниця виправної колонії "ДНР" здалася поліції

Четвер, 31 січня 2019, 15:46

На контрольно-пропускному пункті в’їзду/виїзду "Новотроїцьке" поліцейським добровільно здалася працівниця виправної колонії "ДНР".

Про це інформує в четвер Волноваський відділ поліції Донецької області.

32-річна жителька окупованої території розповіла, що у грудні 2018 вона покинула лави бойовиків і бажає повернутися на підконтрольну українську територію.

Жінка пояснила, що протягом 4 років вона працювала у виправній колонії державної служби виконання покарань при "Міністерстві юстиції "ДНР"". Інспекторка мала звання старшого сержанта та здійснювала охорону зовнішнього периметру колонії.

Але місяць тому через хворобу своєї дитини вона була вимушена звільнитися зі служби. Колишня учасниця НЗФ розповіла, що їде до Волновахи за ліками, адже на окупованій території немає можливості їх придбати. Жінка виявила бажання співпрацювати з поліцією, кажуть правоохоронці.

Відносно неї відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності).

Правоохоронці перевірять, чи не вчиняла підозрювана у лавах "ДНР" тяжких злочинів проти мирного населення.

Після цього провадження може бути перекваліфіковано на ч. 6 ст. 260 КК України, згідно якої особа, яка перебувала у складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про це органам державної влади, звільняється від кримінальної відповідальності.

Українська правда