Українцям прогнозують до 12 см снігу

Вівторок, 12 лютого 2019, 10:35

У вівторок у 8 областях України прогнозують до 12 сантиметрів приросту снігового покриво, опади пройдуть переважно у вигляді мокрого снігу, через погіршення погодних умов синоптики оголосили жовтий І рівень небезпечності.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій посилаючись на прогнози Українського гідрометцентру.

Синоптики прогнозують, що 12 лютого вночі у Чернівецькій області, вдень у Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях значні опади, переважно у вигляді мокрого снігу.

Очікується приріст снігового покриву 6-12 см, налипання мокрого снігу, синоптики також оголосили І рівень небезпечності, жовтий.

У Київській області у вівторок також очікують значні опади переважно у вигляді мокрого снігу з приростом снігового покриву 7-10 см.

Повідомляється, що по Києву та області вранці місцями туман. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с, окремі пориви 15-18 м/с.

Крім того у вівторок, через опади та сніготанення, на річках Закарпаття очікуються підйоми рівнів води на 0,3-1,0 м над поточними рівнями. Негативних наслідків від підйому рівня води не очікується.

Також 12 лютого, внаслідок снігопаду, у горах Львівської області та внаслідок снігопадів і хуртовини, у високогір'ї та горах Закарпатської області очікується значна сніголавинна небезпека 3 рівня.

Українська правда