Найєм, Заліщук і Кº створили платформу для походу на вибори

Середа, 13 лютого 2019, 15:40

Частина міжфракційного об’єднання "Єврооптимісти" створила громадянсько-політичну ініціативу і пропонує ліберальним силам і йти незалежною платформою на парламентські вибори.

Про це "Українській правді" розповіла народний депутат від БПП Світлана Заліщук.

"#Дійзнами" – це громадянсько-політична ініціатива нових і ліберальних сил для об’єднання перед виборами до Верховної Ради", – каже нардеп.

Сюди ввійшли, зокрема, нардепи фракції БПП Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Олексій Мушак, депутатка фракції "Народний фронт" Наталія Кацер-Бучковська, політолог Микола Давидюк та інші.

"Ми вважаємо, що не варто чекати до закінчення президентських виборів, а вже зараз потрібно гуртувати якомога більше людей, які сповідують спільні цінності, перед парламентськими виборами", – зазначила нардеп.

За словами Заліщук, в Україні вже є й інші подібні ініціативи – "Люди важливі", "Однодумці, "Інші люди" плюс низка людей з оточення Анатолія Гриценка, з оточення Андрія Садового.

"У нас усіх спільні цілі й рано чи пізно ми маємо починати діалог, щоб спільно, а не порізно, йти на парламентські вибори" , – пояснила нардеп.

Народний депутат Мустафа Найєм каже, що вони хочуть "протиставити спільні організовані дії політичному застою".

"Я не хочу і не буду чекати чергового торжества зневіри на парламентських… Наша головна мета – щоб нових людей в політиці стало більше. У вашій місцевій раді, виконкомі, в столиці, в судах, в поліції, в уряді і в парламенті. В країні", – каже він.

Роман Кравець, Валентина Романенко, УП
powered by lun.ua