Поліція встановила "самооборонців", які захоплювали українські кораблі в Криму

Понеділок, 18 лютого 2019, 15:16

Правоохоронці розшукують керівника та членів незаконного збройного формування "Рубеж", які в березні 2014 року брали участь у захопленні українських кораблів.

Про це повідомляє 18 лютого прес-служба управління Нацполіції по Автономній Республіці Крим та Севастополю.

Слідчі встановили та оголосили в розшук керівництво та учасників окремого підрозділу "Рубеж", який входив до складу збройного формування "Самооборона Криму" та діяв на території міста Севастополя.

 
 

Зазначається, що керівнику НЗФ "Рубеж" повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 260 КК України (керівництво незаконно створеними збройними формуваннями, що спричинило тяжкі наслідки), за що передбачена кримінальна відповідальність до 15 років позбавлення волі.

Крім того, слідство встановило 9 "бійців" "Рубежа", які протягом березня 2014 року брали активну участь в озброєному захопленні протичовнового корвета ВМС України "Хмельницький", розвідувального катера "Славутич", військових частин ЗСУ, а також розгортанні та діяльності блок-постів.

Цим дев’ятьом підозрюваним інкримінують кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 260 КК України (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування), за що передбачена кримінальна відповідальність до восьми років позбавлення волі.

У поліції не називають прізвища оголошених в розшук членів "Рубежа". Але за інформацією УП, підозру оголошено Костянтину Заруднєву, Володимиру Мельнику, Олегу Адоэвцеву, Василю і Тимофію Квишкам.

У розшуку також перебувають Олег Лізейкін, Анатолій Кутковський, Сергій Фоменко, Ігор Петров, Василь Сахаров.

 powered by lun.ua