Митрополита УПЦ МП затримували на Донбасі, в поліції пояснюють навіщо

Понеділок, 18 лютого 2019, 17:55

Митрополита Горлівського та Слов'янського Митрофана УПЦ МП затримали на контрольно-пропускному пункті та в супроводі конвою доправили до міського управління поліції Слов'янська Донецької області, після чого його відпустили.

Про це повідомляє 18 лютого Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП) із посиланням на сайт Горлівської єпархії.

 

За інформацією прес-служби, на одному з внутрішніх українських блокпостів відбулася звичайна перевірка документів, після якої було оголошено про затримання митрополита Горлівського і Слов’янського Митрофана для встановлення особи.

Церковники кажуть, що архієрея обшукали і викликали опергрупу, яка відконвоювала його в Слов’янський відділ поліції. Там зі священиком побесідував слідчий, після чого його відпустили.

В УПЦ МП зазначають, що жодних звинувачень митрополиту не пред’являли.

Сам архіпастир заявив, що вважає це "спробою тиску з боку влади".

Водночас у Нацполіції пояснили "Українській правді", що представника УПЦ МП запросили до відділку через наявність в оперативних базах інформації про можливі зв’язки з людьми, причетними до незаконного збройного формування "ДНР".

"Для підтвердження або спростування цих даних митрополита опитали в присутності адвоката. Ми отримали інформацію, яка може бути важливою для роботи поліції в Донецькому регіоні. Після чого - його відпустили. Це стандартна перевірка в таких ситуаціях", – запевнив речник Нацполіції Ярослав Тракало.

Українська правда