У Порошенка обіцяють попереджати, коли він кандидат, а коли президент

Четвер, 21 лютого 2019, 16:48

У виборчому штабі кандидата в президенти України і чинного глави держави Петра Порошенка обіцяють уточнювати для засобів масової інформації, яка його поїздка є робочою, а яка передвиборча.

Про це сказав спікер виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу в четвер у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Коли будуть проходити його поїздки, ми будемо повідомляти засобам масової інформації, в яких випадках і які заходи є його робочою поїздкою як президента України, а які заходи будуть носити передвиборний характер", - сказав він.

За його словами, президент України не має права на час виборчої кампанії йти у відпустку і повинен виконувати свої обов'язки.

"Конституція України передбачає безперервність виконання президентом своїх обов'язків і забороняє йому комусь передавати виконання своїх обов'язків", - зазначив спікер.

"Ті заходи, в яких Порошенко під час поїздки в регіони буде брати участь як кандидат у президенти, і пов'язані з ними витрати будуть фіксуватися окремо і проплачуватися з виборчого фонду кандидата в президенти", - підкреслив Медведєв.

Він додав що мова йде про транспортні витрати, оренду залу, платі за використання техніки, електрику.

Нагадаємо:

  • 19 лютого Шостий апеляційний суд Києва відкрив провадження за позовом кандидата у президенти, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко до кандидата у президенти та діючого очільника держави Петра Порошенка щодо незаконної агітації.
  • Тимошенко звинувачувала Порошенка у тому, що під час нібито робочої поїздки у Харківську область він здійснював агітацію і його промова безкоштовно транслювалася у ряді ЗМІ.
  • 20 лютого колегія суддів 6 ААС повністю відмовила у задоволенні адміністративного позову кандидата у президенти, лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко до іншого кандидата та діючого президента Петра Порошенка щодо його передвиборної агітації.
  • Як пояснив у суді представник Порошенка його поїздка до Харківської області була спланована заздалегідь і під час промови він виступав саме як президент, а не кандидат на цю посаду.powered by lun.ua