Ющенко назвав свої 5 вимог до кандидата

П'ятниця, 22 лютого 2019, 09:40

Третій президент України Віктор Ющенко заявляє, що проголосує за того кандидата, який зможе дати відповіді на 5 основних питань.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу "Настоящее время" – проекту Радіо Свобода.

Відповідаючи на питання, хто з його колишніх підлеглих – Петро Порошенко чи Юлія Тимошенко може бути найкращим президентом, Ющенко сказав:

"Найкращий президент – той, хто дає відповідь на п’ять головних питань, які в нас стоять на порядку денному. Перше питання: війна. Це ті пункти, по яких я буду вибирати президента. Пункт другий – безпекова політика. Це питання стратегічне: як ви бачите принести країні гарантію її вічного існування?".

Він додав, що у питанні безпеки має на увазі курс на НАТО.

"Так. Бо зараз ми позаблокова країна. Ви бачите, до чого позаблоковість привела?... І мені дуже цікаво, хто той лідер, який без помилки може написати слово НАТО. Крім президента Порошенка, я б можливо ще одного-двох назвав би. Але всі решта чомусь кинулися до теми миру. І ніхто не поклав на стіл, як же цей ваш план миру виглядає", - сказав Ющенко.

Третім питанням, за його словами, є політика національного відновлення і національного становлення України.

"Я маю на увазі, 45 мільйонів українців крок за кроком через національне усвідомлення повинні стати однією сім’єю… Нації починаються з 6-7 базових речей. На першому місці стоїть мова. Це той базовий соціальний клей, який 45 мільйонів може склеїти в сім’ю", - сказав Ющенко.

Четвертим питанням, на яке він чекає відповіді від кандидата, він назвав економічний план для країни.

А п’ятий пункт, за його словами – "це доктрина, яка веде нас до пан’європейської і європейської інтеграції".

"Чому я це виділяю з контексту деяких інших питань? Інтеграція до євро-родини – це найкращий план реформ, який ми маємо зробити", - сказав екс-президент.

Нагадаємо:

  • Раніше свої вимоги до кандидата назвав співак Святослав Вакарчук. Він заявив, що на виборах президента обиратиме серед тих кандидатів, які виконають 3 умови: без суфлерів візьмуть участь у теледебатах, назвуть імена членів своєї команди і продемонструє "на реальних фактах як виконував свої обіцянки в минулому".
  • Вибори президента відбудуться 31 березня. 
  • Кандидатами на посаду зареєстровано 44 особи. 

powered by lun.ua