Амосова з прихильниками знову штурмували медуніверситет Богомольця

П'ятниця, 22 лютого 2019, 12:47

В.о. ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця Юрій Кучин заявив, що 22 лютого відбулась чергова спроба екс-ректорки Катерини Амосової та її прихильників потрапити в будівлю ректорату НМУ.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Зазначається, що близько восьмої години ранку біля адміністративної будівлі університету Амосова та люди спортивної зовнішності намагались потрапити в будівлю НМУ ім. О.О. Богомольця, не маючи для цього жодних законних підстав.  

"Співробітники університету викликали поліцію. Не дочекавшись приїзду поліцейських, Катерина Амосова та її прихильники зникли, а після від’їзду поліцейських знову повернулися", - йдеться у повідомленні.

За даними МОЗу, у п'ятницю рада трудового колективу та ректорат НМУ ім. О.О.Богомольця обговорить ситуацію, що склалась, свою позицію і подальші дії.

У відомстві додали, що МОЗ України не підтримує протиправні дії та вживатиме всіх необхідних заходів в межах чинного законодавства.

Нагадаємо:

  • 14 січня колишня очільниця Національного медичного університету ім. Богомольця Катерина Амосова разом зі своїми прихильниками штурмувала вуз.
  • 8 січня Міністерство охорони здоров'я втретє розірвало контракт із Катериною Амосовою, звільнивши її з посади ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.
  • У березні 2016 року Держфінінспекція провела ревізію фінансово-господарської діяльності НМУ ім. О.О. Богомольця за період з 1 жовтня 2012 року по 1 грудня 2015.
  • У результаті перевірки було виявлено низку грубих порушень, які Держфінінспекція України зобов’язала керівництво НМУ усунути.
  • Проте Катерина Амосова не виконала вимоги в повному обсязі.
  • Загальна сума збитків, нанесених державі через невиконання вимог Держфінінспекції ректоркою НМУ, складає понад 3 млн грн.
  • Досудове розслідування прокуратури Києва за фактом розкрадання та нецільового використання бюджетних коштів керівниками адміністрації НМУ ім. Богомольця триває.

Українська правда
powered by lun.ua