Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Окупанти переселили до Криму півмільйона "правильних" росіян – Меджліс

П'ятниця, 22 лютого 2019, 16:59
Окупанти переселили до Криму півмільйона правильних росіян – Меджліс

Росія за п’ять років окупації Криму переселила на півострів близько півмільйона росіян.

Про це повідомив програмний директор держпідприємства "Кримський дім" Алім Алієв під час прес-конференції у п’ятницю, передає "Укрінформ".

"За даними Меджлісу кримськотатарського народу, близько півмільйона людей в’їхали в Крим з Росії. Їх привезли", – сказав Алієв.

У свою чергу перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова зазначила, що для такої репресивної системи, яка сьогодні утворилася в Росії, є класичною політика "вичавлення" людей.

З одного боку, за її словами, з Криму витісняються активні, патріотично налаштовані до України люди або взагалі спроможні та готові до опору. З іншого боку - заселяються різні військові, ФСБ, спеціальні сили, консультанти, які допомагають інтегрувати Крим у російський простір, бюрократи, "правильні" вчителі, які проводять "політагітки", щоб показати дітям, як "погано жилося в Україні і як гарно живеться в Російській Федерації".

За словами Джапарової, зараз у Криму на будь-якому підприємстві й навіть у дитячих садках є люди, які відповідають за співпрацю зі спецслужбами.

Алієв також поінформував, що за офіційною статистикою, близько 35 тисяч внутрішньо переміщених осіб – це люди, які виїхали з Криму. Водночас, згідно з даними громадських організацій, таких людей 50 тисяч.

"Я хочу наголосити – це є абсолютно якісний показник, а не кількісний показник, бо відбувся так званий "відтік мізків". Виїхали молоді професіонали, журналісти, суспільно-політичні діячі, діячі культури і освіти, бізнесмени, також частина активного студентства", – сказав Алієв.

Ці люди, як повідомив Алієв, здебільшого розселилися у трьох регіонах – у Києві, на Херсонщині та у Львові й області.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: