Рятувальники відклали спуск групи туристів з гори через негоду

Субота, 23 лютого 2019, 20:36

Гірські рятувальники відклали спуск групи врятованих туристів з гори Піп Іван Чорногірський (Івано-Франківська обл.) на 24 лютого через складні погодні умови. 

Про це повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. 

За даними ДСНС, першого потерпілого з групи туристів було транспортовано та передано бригаді швидкої медичної допомоги о 15:45,  другого - о 16:19.

"Потерпілих з гіпотермією та обмороженням кінцівок і обличчя направлено у Верховинську районну лікарню. Спуск решти туристів планується виконати 24 лютого", - зазначили у відомстві. 

У ДСНС повідомили, що у горах спостерігається ускладнення погодних умов - температура повітря -22, сильний вітер, нульова видимість, снігові перемети подекуди сягають до 1,5-2 метрів. 

Для проведення заходів з супроводу групи туристів до підніжжя гори залучено 34 рятувальників. 

В Укргідрометцентрі повідомили, що 23-24 лютого у горах та на високогір'ї східної частини Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей очікується значна сніголавинна небезпека 3 рівня.

Нагадаємо, 

  • 22 лютого до рятувальників по допомогу звернулася група туристів з 8 осіб, що рухалася на гору Піп Іван Чорногірський. До рятувального поста на ношах було транспортовано трьох туристів зі значними обмороженнями, двоє з них загинули, 5 туристів рухались самостійно. 

Українська правда
powered by lun.ua