Командир військової частини "погорів" на $10 тисячах

Неділя, 24 лютого 2019, 14:48

У Рівненській області полковника, командира однієї з військових частин викрито та затримано за фактом хабарництва.

Як повідомили у прес-службі військової прокуратури Західного регіону, факт вимагання та одержання неправомірної вигоди було задокументовано 24 лютого. 

Встановлено, що полковник вимагав та отримав від підприємця 10 тисяч доларів, які призначалися за підписання договорів про закупівлю та монтаж обладнання на території підпорядкованої військової частини.

"Правопорушника затримано під час одержання другої частини коштів у сумі 7 тис. доларів, хабар виявлено та вилучено під час проведення слідчих дій", - повідомили у прокуратурі. 

Факт отримання першої частини хабара  правоохоронцями також задокументовано. 

 
фото - прес-служба Військової прокуратури Західного регіону

"За результатами проведення першочергових слідчих дій будуть вирішені питання щодо повідомлення офіцеру про підозру, обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади", - зазначено у повідомленні. 

Разом з тим, прес-служба СБУ повідомляє, що її співробітники викрили на хабарі у 10 тисяч доларів США командира Рівненського військового полігону.

"Полковник вимагав неправомірну вигоду у розмірі 10% від суми контракту у приватного підприємства за сприяння в укладенні угод для реалізації оборонних замовлень, які фінансуються з бюджетних коштів", - йдеться в повідомленні.

Українська правда
powered by lun.ua