Кисельов показав, як "Циркон" летить на Пентагон і резиденцію Трампа

Понеділок, 25 лютого 2019, 15:08

Російський пропагандист Дмитро Кисельов у своїй програмі показав як російські гіперзвукові ракети "Циркон" летять на такі мішені, як Пентагон чи заміська резиденція президента США Кемп-Девід.

Про це повідомляє російський "Інтерфакс".

У програмі "Вести недели", що вийшла у минулу неділю, її ведучий Дмитро Кисельов, коментуючи виступ президента РФ Володимира Путіна перед Федеральними зборами та вихваляння новітньою зброєю, показав графіком, куди можуть полетіти російські ракети.

Зокрема, в якості мішеней були позначені Пентагон, заміська резиденція президента США Кемп-Девід, Об'єднаний комітет начальників штабів в Форт Рітчі та інші локації, що мають стратегічне значення в США.

За його словами, ракеті "Циркон" вистачить менше п'яти хвилин, щоб долетіти до вказаних цілей.

"Менше 5 хвилин. Задачка для школяра третього класу. Ось він підльотний час - 5 хвилин. Тому Путін і каже: порахуйте. Чи потрібно вам розташовувати свої ракети проти нас у Європі? Поки ми нікому не погрожуємо. Але якщо ракети будуть розміщені, то відповідь буде миттєвою", - заявив пропагандист.

Разом з тим прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що у Кремлі не несуть відповідальності за сюжети, показані на російських телеканалах, в тому числі і державних.

Так, на питання, чи мали  на увазі в Кремлі саме це, коли пропонували оцінити дальність і час підльоту російських ракет, Пєсков сказав, що це питання слід адресувати телеканалам.

При цьому він додав, що Путін у своєму виступі не назвав жодного географічного пункту.

Нагадаємо:

  • Раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що в США повинні добре подумати, перш, ніж розміщувати свої ракети в Європі, оскільки в РФ готові відповісти на загрози розгортанням нових видів озброєння.
  • За його словами, якщо американські ракети з'являться на європейському континенті, то Росія буде змушена створити і розгорнути види озброєння, які можуть бути використані не тільки у відношенні тих територій, з яких для неї буде відповідна пряма загроза, а й щодо тих територій, де знаходяться центри прийняття рішень щодо застосування загрозливих  для РФ ракетних комплексів.
  • Зокрема, Путін похвалився гіперзвуковою ракетою "Циркон", яка має дальність понад тисячу кілометрів і здатна вражати як морські, так і наземні цілі.powered by lun.ua