В АРМА заявляють про тиск від власників арештованого майна

2071 перегляд
Понеділок, 25 лютого 2019, 19:19

У Нацагентстві з розшуку та управління активами заявили, що відчувають постійний тиск та спротив від власників арештованого майна та пов'язаних з ними осіб.

Про це заявив голова АРМА Антон Янчук, передає "Радіо Свобода".

"Спротив представлений комплексом заходів. Зазвичай, це юридичні диверсії, фізичний спротив – безпосередня протидія у доступі до активів, і третій елемент – це медійна площина: потужний розголос викривлених обставин та викривленої інформації. Це такий собі "мікс", який застосовується дуже часто з боку власників та пов'язаних осіб, хоча на моє особисте переконання, у цьому немає жодного сенсу", – розповів Янчук.

За його словами, АРМА не може відмовитися від розшуку чи управління заарештованими активами, яким би потужним не був тиск їхнього власника. Така відмова від роботи не передбачена українським законодавством.

"АРМА не є центром ухвалення рішень. Ми одержуємо повідомлення від правоохоронців про розшук, ми одержуємо поштою судові рішення про передачу активів в управління... У власника є завжди право оскаржити у суді арешт майна. Будь-якого іншого повороту подій не може бути", –запевняє Янчук.

Водночас він не дав повної відповіді на запитання, чи вчиняють тиск на Нацагентство власники деяких заарештованих об'єктів, зокрема екс-президент Віктор Янукович та його оточення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua