Maruv запросили в Москву, а Freedom Jazz відмовилися від участі в Євробаченні

Вівторок, 26 лютого 2019, 19:35

Організатори московської пре-паті міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" запросили до себе співачку Maruv.

Про це "ТАСС" повідомив продюсер концерту Дмитро Мельников.

"Ми запросили українську учасницю Maruv відразу після оголошення про її перемогу в національному відборі. Незалежно від рішення українського телеканалу зняти її з конкурсу, ми будемо раді її бачити на пре-паті, наше запрошення в силі", - сказав Мельников.

За його словами, співачка "дуже сподобалася" фанатам "Євробачення", а відеозаписи її виступу набрали велику кількість переглядів.

Водночас Тріо Freedom Jazz, яке посіло друге місце у Нацвідборі на Євробачення, відмовилося їхати на конкурс замість MARUV. Про це музиканти повідомили у Facebook.

"Може, колись, ми ще раз спробуємо свої сили у національному відборі... Але тільки що ми отримали дзвінок з НТКУ і хочемо повідомити, що відмовляємось від участі на Євробаченні-2019", - йдеться у повідомленні.

Третє місце посів гурт KAZKA.

Нагадаємо:

  • 23 лютого в Києві відбувся фінал національного відбору "Євробачення-2019". На ньому вирішилося, що Maruv представлятиме Україну на пісенному конкурсі в Ізраїлі.
  • При цьому у Maruv заплановано сольні концерти в Москві та Санкт-Петербурзі.
  • 25 лютого Maruv заявила, що готова відмовитися від виступів в Росії, але, за її словами, Національна телекомпанія в договорі висуває "абсурдні" вимоги.
  • Пізніше стало відомо, що MARUV не поїде на конкурс від України.