Майже чверть українців досі хочуть у Митний союз

3799 переглядів
Середа, 27 лютого 2019, 14:53

23% жителів України підтримують ідею вступу України до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном, 43% – не підтримують.

Про це свідчать результати соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у лютому.

Ще 34% – не визначилися зі своїм ставленням до вступу в Митний союз, або не стали би брати участі у референдумі з такого питання. 

 

Відзначається, що відсоток готових проголосувати за вступ до Митного союзу у лютому 2019 року був трохи вищий, аніж під час попередніх опитувань, проведених після анексії Криму та збройної агресії Росії. 

 

"Тобто, хоча відсоток противників вступу до Митного союзу суттєво переважає над відсотком прихильників, проте, за даними поточного опитування, антиросійські настрої в частини населення дещо ослабли", - відзначають соціологи. 

Вступ України до Митного союзу дещо більшою мірою підтримують жителі східних та південних областей.  

Разом з тим, вступ України до ЄС підтримують 51% українців. Проти висловилися 23%, ще 26% – не визначилися, або не брали би участі у голосуванні з цього питання. 

 

Дослідження тривало з 8 по 20 лютого. Методом особистого інтерв'ю було опитано 2042 респонденти, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим та окупованих регіонів Донбасу), віком від 18 років. Статистична похибка не перевищує 3,3%.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua