Верховний суд не визнав робочі поїздки Порошенка агітацією

Неділя, 10 березня 2019, 21:45

Верховний суд України відмовився визнати розміщені на сайті президента України фото- та відеоматеріали про робочі поїздки незаконною передвиборчою агітацією. 

Дане рішення суд ухвалив 10 березня за підсумками розгляду апеляції на рішення Шостого апеляційного адміністративного суду за позовом кандидата у президенти Анатолія Гриценка, пише "Інтерфакс-Україна".

Як повідомив представник Гриценка в ЦВК і його адвокат Руслан Чорнолуцький, у мотивувальній частині свого рішення Верховний суд вказав на те, що доводи апелянта, що відео- і фотоматеріали про робочі поїздки Порошенка є передвиборною агітацією, "не підтверджуються належними, достатніми і допустимими доказами".

Також суд зазначив, що у позові Гриценка та його апеляції він не стверджує, що у діях тих, хто розміщував відповідні матеріали на сайті президента України, була мета спонукати виборців голосувати або не голосувати за кандидата Порошенка. 

На думку Чорнолуцького, дане рішення суду є неправосудним.

"Ухвалюючи такі рішення на користь чинного президента, який є і кандидатом в президенти, судова система ще раз доводить, що вона реформована виключно на користь вертикалі діючої влади", - заявив Чорнолуцький.

Він також зазначив, що аналогічне рішення прийнято і за позовом Гриценка  до Порошенка про визнання передвиборною агітацією фоторепортаж (74 фотографії) на сайті президента про його робочу поїздку 2 березня на Одещину. 

Нагадаємо,

  • 6 березня суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову Анатолію Гриценку, в якому він просив визнати передвиборною агітацією розміщення на сайті президента України відеозапису під назвою "Глава держави: Є факти - в тюрму. Немає фактів, тоді припиніть розхитувати ситуацію" з робочої поїздки Порошенка 1 березня на Донеччину і фоторепортажу про цю ж поїздку у кількості 56 фотографій.
  • Гриценко просив суд зобов'язати Порошенко оплатити цю передвиборчу, на його думку, агітацію з його виборчого фонду та утриматися від використання для ціх цілей бюджетних коштів.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: