Порошенко звільнив керівника СБУ Сумщини

Середа, 13 березня 2019, 13:20

Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення з посади начальника Управління Служби безпеки України в Сумській області Владислава Косинського.

Про це повідомляється на сайті президента.

"Звільнити Косинського Владислава Володимировича з посади начальника Управління Служби безпеки України в Сумській області", - йдеться в указі №72/2019 від 13 березня.

Нагадаємо:

  • Раніше місцеві ЗМІ повідомляли, що голову Сумського управління СБУ помітили у використанні вертольота для службових цілей, який належить співвласнику мережі супермаркетів "АТБ" Геннадію Буткевичу.
  • За даними нардепа Віталія Купрія, детективи НАБУ нібито зареєстрували справу щодо можливого хабарництва Косинського.
  • За даними ЗМІ, Косинському також закидали незаконний збір інформації про депутатів місцевих рад Сумщини та фабрикування кримінальних справ проти підприємців.
  • В лютому 2018 року депутати Сумської обласної ради ініціювали звернення до президента України щодо звільнення Косинського з посади, оскільки він "замість виконання своїх прямих посадових обов’язків - забезпечення питань національної безпеки на території прикордонної області, захопився політичними інтригами і "кришуванням" кримінальних схем на Сумщині".
  • Косинський був призначений на посаду керівника ГУ СБУ в Сумській області у лютому 2017 року.

Українська правда


powered by lun.ua