У Верховній Раді готують законопроект про легалізацію марихуани

Четвер, 21 березня 2019, 12:28

Комітет Верховної Ради з прав людини спільно з громадськими організаціями розробляють законопроект про легалізацію канабісу для медицини.

Про це заявив представник громадської організації "Асоціація медичного канабісу" Геннадій Шабас, пише "Інтерфакс-Україна".

"Після того, як петиція за легалізацію медканабісу набрала необхідні 25 тис. підписів, комітет ВР з прав людини розглянув її. Вони сказали, що готували законопроект і зверталися до нас за допомогою. Це питання в будь-якому випадку буде вирішене. Думаю, вже в цьому році у нас буде закон", - сказав Шабас.

Водночас Шабас не сказав чи законопроект уже готовий.

Крім того науковий радник фармкомпанії "Фармак" Віталій Усенко зазначив, що українські фармвиробники готові розробляти препарати на основі медичної марихуани.

"Якщо будуть зміни в законодавстві України, то це можливо. Ми можемо розробляти ці препарати і впроваджувати їх в клінічну практику. Це будуть рослинні препарати", - сказав він.

Читайте також "Легалізація медичної марихуани: чому пацієнти та лікарі цього вимагають. Пояснює Супрун"

Нагадаємо:

  • 20 березня Комітет Верховної Ради України з прав людини підтримав електронну петицію про законодавче врегулювання медичного канабісу.
  • На комітеті вирішили звернутися до Кабміну з проханням вилучили канабіс з переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.powered by lun.ua