В СБУ заявили про викриття "найбільшої в історії України" нарколабораторії

Четвер, 21 березня 2019, 14:44

Співробітники Головного управління у боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ заявляють, що припинили діяльність найбільшої за всю історію України нарколабораторії психотропів.

Про це йдеться у повідомленні від 21 березня на сайті СБУ.

За даними оперативників,організатори виготовлляли та збували наркотики на території України та за кордоном.

Під час проведення санкціонованих обшуків у приватному будинку на столичних "Осокорках" правоохоронці вилучили обладнання для виготовлення наркотиків, понад 10 кілограмів психотропної речовини альфа PVP, 5 кілограмів мефедрону, понад 5 кілограмів амфетаміну.

 

В СБУ зазначають, що загальна вартість вилученого за цінами "чорного ринку" складає більше ніж 20 мільйонів гривень.

Водночас у повідомленні столичної прокуратури про ліквідацію нарколабораторії вказана сума – близько 7 млн гривень.

На прохання роз’яснити розбіжність в оцінці речниця прокуратури Києва Надія Максимець сказала УП наступне:

"За цінами "чорного" ринку вартість вилучених речовин та прекурсорів при реалізації оптом становить близько 7 млн гривень. Роздрібна ж ціна вказаних речовин на наркоринку сягає 20 мільйонів гривень". 

За даними правоохоронців, реалізація наркотиків здійснювалась через веб-ресурс у прихованій мережі інтернет-з’єднань Darknet.

Наразі затримано трьох учасників наркоугруповання безпосередньо під час вчинення злочину. Усі троє мешканці столиці віком від 25 до 35 років.

 

Вирішується питання щодо повідомлення зазначеним особам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України та обрання міри запобіжного заходу.

Валентина Романенко, УП


powered by lun.ua