Біля берегів Норвегії евакуюють круїзний лайнер з 1300 пасажирами

Неділя, 24 березня 2019, 00:44

У круїзного лайнера "Viking Sky", що знаходився у відкритому морі біля берегів Норвегії, відмовили двигуни. У момент аварії на борту судна перебувало близько 1300 осіб.

Про це пише DW.

Як повідомила в Twitter норвезька рятувальна служба, в евакуації пасажирів лайнера беруть участь кілька рятувальних суден і п'ять вертольотів, кожен з яких здатний прийняти на борт від 15 до 20 пасажирів. При цьому використання рятувальних кораблів сильно ускладнюється штормовою погодою, що не дозволяє іншим суднам наблизитися до лайнера.

Як видно на опублікованих в twitter відео, корабель "Viking Sky", що бореться з бурхливими хвилями, небезпечно нахилився. Як повідомила норвезька медіакомпанія NRK, команда кинула якір, щоб зафіксувати розташування лайнера і уникнути його дрейфу до небезпечної ділянки акваторії Hustadvika біля західного кордону Норвегії, що рясніє дрібними скелями і острівцями.

Як повідомляє в twitter журналіст Сотір Діміпіноудіс, екіпажу корабля вдалося запустити 3 двигуна з 4 і судно прямує в порт Норвегії.powered by lun.ua