У Держдумі РФ зареєстрували постанову про невизнання виборів в Україні

Середа, 27 березня 2019, 12:41

Лідер Ліберально-демократичної партії Росії Володимир Жириновський подав до Державної думи Росії проект постанови про невизнання підсумків виборів президента України.

Відповідний документ опублікований на сайті Держдуми.

У постанові вказується, що депутати Держдуми "глибоко стурбовані" проведенням виборів президента України в умовах нібито нечесної виборчої кампанії із застосуванням "брудних" виборчих технологій, що є "грубим порушенням міжнародно-правових правил і норм, що лежать в основі організації і проведення демократичних виборів" .

У постанові Жириновського стверджується, що нинішня "антиросійська" влада не в змозі організувати чесні вибори, а також висловлюються скарги на заборону російських спостерігачів в Україні.

Російські депутати заявили, що вибори в Україні не можуть бути визнані дійсними, такими, що відбулися і легітимними і висловили надію на "швидке припинення діяльності незаконного режиму в Україні".

У свою чергу у висновку Держдуми сказано, що пропонується доопрацювати документ, вписавши в нього умови, згідно з якими вибори в Україні можуть бути визнані.

Проект постанови планують включити в порядок дня Держдуми на 2 квітня.

Нагадаємо:

  • Перший тур президентських виборів в Україні пройдуть 31 березня, а другий - 21 квітня.

Українська правда


powered by lun.ua