Голові Держрезерву вручили обвинувальний акт в аеропорту

Субота, 30 березня 2019, 18:07

Представники прокуратури м. Києва вручили голові Державного агентства резерву України Вадиму Мосійчуку обвинувальний акт у справі про переміщення зерна у 2017 році з ДО "Хлібна база №85", що під Харковом, на ДП "Златодар" (м. Золотоноша Черкаської обл).

Як повідомляє прес-служба Держрезерву, обвинувальний акт Мосійчуку вручили у суботу о 16:15 безпосередньо після його прильоту з відпустки прямо в аеропорту "Бориспіль".

 
Усі фото прес-служби Держрезерву

"Відразу по прильоту мене та всю мою сім’ю затримала Держприкордонслужба. Обшукали не тільки мої речі, а й всієї сім'ї, перевірили всі документи. Потім на "сцені" з'явився представник прокуратури разом з представником ДФС та двома понятими, які виявились безробітними громадянами. Порушивши усі можливі норми, вручили обвинувальний акт у справі переміщення зерна з харківської бази 85 на підприємство Златодар", - заявив Мосійчук.

 

За його словами, акт вручено без офіційного виклику до прокуратури, що порушує діючі норми, хоча попередньо його адвокат погодив з прокуратурою м. Києва, що Мосійчук з’явиться в прокуратуру у понеділок 1 квітня.

Він додав, що вже приїхавши додому, виявив у себе на дверях прикріплений скотчем виклик у прокуратуру.  

 

"Сьогоднішнє вручення обвинувального акту ніяк, окрім цирк-шоу, назвати не можу. Такий номер є черговим доказом того, що справа заангажована, а ставлення прокурора Києва до справи та особисто до мене упереджене", - вважає Мосійчук.

 
 

Нагадаємо:

  • 4 жовтня 2018 року представники прокуратури міста Києва вручили підозру керівнику Державного агентства резерву України Вадиму Мосійчуку.
  • Генпрокурор Юрій Луценко тоді заявив, що Мосійчук "в 2017 році вирішив перемістити зерно з Харківської в Черкаську область нібито у зв’язку з небезпекою втрати через близькість АТО". За даними Луценка, збитки від такого наказу Мосійчука перевищили 6 млн гривень.

Українська правда


powered by lun.ua