Усі виборчі дільниці на Донеччині відкрилися, КПВВ запрацювали вчасно

Неділя, 31 березня 2019, 11:04

На території Донецької області відкрилися усі 100% дільниць для голосування - 1 211 - контрольні пункти в'їзду-виїзду на лінії розмежування розпочали свою роботу вчасно.

Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України та ОПОРІ.

"КПВВ працюють у штатному режимі.  ... Головним завданням лишається забезпечення безпеки громадян під час перетинання лінії розмежування та недопущення переміщення через КПВВ зброї, вибухівки, засобів терору та осіб, що можуть брати участь у диверсійних  акціях з метою дестабілізації ситуації в Україні" - зазначив у коментарі ОПОРІ прес-офіцер Донецько-Луганського регіонального управління ДПСУ Олег Личковський.

До списку виборців на Донеччині було включено 1 435 68 виборців, більша кількість людей, які змінили місце голосування – у Донецькій області, 25 458 осіб, повідомила начальниця відділу ведення Державного реєстру виборців Донецької ОДА Руслана  Шевцова.

Разом з тим в ОПОРІ повідомляють про передачу додаткових бюлетенів менше ніж за добу до виборів.

"30 березня вони були передані від ЦВК до ОВК у зв’язку з невідповідністю попередньо переданих виборчих бюлетенів необхідній кількості, що визначена законом. Три ОВК здійснюють передачу додатково роздрукованих бюлетенів: для ОВК №47 довезли 258 бюлетенів, ОВК  №46 – 131 бюлетень, ОВК №60 – 54 од. ОВК №46  досі не передала ці бюлетені до ДВК, вони досі перебувають в межах приміщення комісії, опломбовані", - повідомили в ОПОРІ. 

Українська правда