Рейтинг Путіна встановив новий антирекорд

П'ятниця, 8 березня 2019, 19:48

Рівень довіри росіян до президента РФ Володимира Путіна  знизився до 32%.

Про це свідчать дані рейтингу, які 7 березня оприлюднив Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД).

За даними центру, рівень рейтингу знизився за середнім значенням за тиждень з 25 лютого по 3 березня.

"Лідером з недовіри залишається Володимир Жириновський (лідер "ЛДПР"- ред.): 24,5% не довірили б йому вирішення важливих державних питань. Друга і третя позиції у списку - у Сергія Шойгу (глава Міноборони РФ - ред.), - 14,6%, та Сергія Лаврова (глава МЗС РФ - ред.) - 13,4% ", - повідомили у ВДВГД. 

Рейтинг довіри до партії Путіна "Єдина Росія" перебуває на рівні 35,4%, у КПРФ - 15,3% підтримки населення, у ЛДПР - 11,4%, у "Справедливої ​​Росії" - 6,1%.

"Показник схвалення діяльності президента становить 64,3%, прем'єр-міністра та уряду РФ - 36,5% і 40,8% відповідно", - зазначили соціологи. 

Нагадаємо,

  • За результатами опитування ВДВГД, у січні 2019 року рейтинг довіри населення Росії до Путіна знизився до 33,4% - найнижчого показника за 15 років його президентства.
  • Послання Федеральним зборам, оголошене Путіним 20 лютого, стало найменш популярним серед росіян за останні роки.
  • За даними "Ведомостей", звернення Путіна в його адміністрації планували на середину березня і мали намір приурочити до п'ятиріччя анексії Криму, що могло бути пов'язано з бажанням зупинити падіння рейтингів президента РФ. powered by lun.ua