У Зеленського кажуть, що жодних кадрових рішень ще не ухвалювали

Середа, 10 квітня 2019, 11:59

У команді кандидата в президенти Володимира Зеленського заявляють, що жодних кадрових рішень ще не ухвалювали, а інформація, яка з'явилась у ЗМІ, є домислами і припущеннями.

Про це повідомляє прес-служба Зеленського.

"Ці повідомлення ґрунтуються на домислах і припущеннях. Жодних кадрових рішень у команді Володимира Зеленського не ухвалювали. Більш того, вони не будуть кулуарними, бо ж недарма ми запитували українців, кого вони хотіли б бачити на ключових посадах", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі додали, що зараз триває процес аналізу та відбору кандидатур для призначення на державні посади, які перебувають у компетенції президента.

"Кандидатів буде оголошено до голосування у другому турі, як і обіцяв Володимир. Підкреслюємо: лише він і лише в той термін, про який він говорив раніше", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим у прес-службі пояснили, якими принципами керуються під час відбору кандидатів на посади.

Це, зокрема, професійність у сфері компетенції, яку вимагає посада; відсутність підозр у вчиненні корупційних діянь; відсутність ділових та політичних зв’язків із країною-агресором та готовність добровільно піти у відставку у разі виникнення підозр у неналежному використанні влади та перевищенні повноважень. 

"Будь-які прогнози щодо персонального складу команди, оприлюднення будь-яких прізвищ у зв’язку з посадами є передчасним", - наголосили у команді Зеленського.    

Читайте також: Шоу проти бізнесу. Як Зеленський і Порошенко готуються до другого туру

Ставки зроблено. Кого непрохідні кандидати підтримують у другому турі

Нагадаємо: 

  • Раніше ЗМІ повідомляли, що Зеленський має намір у випадку обрання його президентом призначити керівником МЗС екс-міністра фінансів Олександра Данилюка, ГПУ – екс-прокурора США Марту Борщ чи екс-голову Національного антикорупційного управління Румунії Лауру Ковеші, СБУ – Ігоря Смешка.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування