Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

28 тур Прем'єр-ліги: "Динамо" втрачає перемогу над "Зорею"

Субота, 11 травня 2019, 19:22

Київське "Динамо"у матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги зіграло унічию 1:1 із луганською "Зорею".

Поєдинок відбувся у Києві на НСК "Олімпійський" у суботу, 11 травня.

"Динамо" відкрило рахунок в матчі на 11-й хвилині. Після прострілу Віктора Циганкова на м'яч йшов Назарій Русин, і його у власні ворота зрізав Євген Чеберко, хоча гол і був записаний на форварда "Динамо". Наприкінці першого тайму Русин міг забити вже гол без допомоги захисника, але не зумів переграти Микиту Шевченка.

На 53-й хвилині після навісу з флангу Карлос де Пена з кількох метрів ударом головою не зумів поцілити у ворота "Зорі".

На 59-й хвилині - ще один момент у Русина, який вийшов сам на сам з Шевченком, і знову дуель виграв воротар "Зорі".

Щонайменше тричі Шевченко рятував луганську команду після ударів Циганкова. На 84-й хвилині перший шанс у "Зорі" втратив Артем Громов, який ударом з метрів дев'яти пробив прямо у Дениса Бойка.

На другій доданій хвилині до основного часу "Зоря" забиває свій гол і рятується від поразки. Зі штрафного з метрів 23-х бразилець Сілас пробив у верхній кут воріт "Динамо" - 1:1.

Микола Аврамчук, для УП
04:28
ISW оцінив можливості України звільнити всю свою територію від окупантів
03:22
Під час атаки на Івано-Франківщину Польща піднімала в повітря військову авіацію
02:07
Die Welt оприлюднило мирну угоду, яку Україна та Росія могли підписати на початку війни
01:06
оновлюєтьсяРосіяни запустили ракети: оголошено масштабну повітряну тривогу
00:54
Німецькі винищувачі перехопили російський  Іл-20 над Балтійським морем
00:38
доповнено, фотоУ Харкові пролунала серія вибухів: пошкоджена медустанова, постраждала пацієнтка
23:40
Іспанія на "Рамштайні" підтвердила плани відправити Україні ракети до Patriot
23:29
Новини економіки 26 квітня: застава за Сольського, Кабмін зберіг тариф на електрику для населення
23:17
відеоПлетенчук: Росіяни посилили захист своїх суден після пошкодження "Коммуни"
23:10
Мутації та перемога природи. Факти про Чорнобильську катастрофу, які ви могли не знати