Європейські ігри: Українці завоювали ще три медалі

Четвер, 27 червня 2019, 01:31

Шостий день Європейських ігор-2019, які проходять у Мінську, приніс Україні три медалі - 2 срібні та 1 бронзову. Загалом в активі української збірної 22 нагороди (5 золотих, 10 срібних та 7 бронзових).

Про це повідомляє видання SportArena.

Зазначається, що 26 червня "срібло" виграла українська байдарка-двійка Олег Кухарик і Олександр Сиромятніков - українці фінішували другими на дистанції 1000 м.

Ще одну срібну нагороду здобула каное-двійка Юрій Вандюк / Андрій Рибачок - вони показали другий час на дистанції 1000 м.

"Бронза" - в активі борця вільного стилю Олександра Хоцяновського (вагова категорія до 125 кг).

Після шести змагальних днів українська збірна з 22 нагородами посідає 5-те місце у медальному заліку.

Європейські ігри проходять в Мінську з 21 по 30 червня. Змагання є частиною кваліфікації спортсменів на Олімпійські ігри-2020 в Токіо.

03:19
Шмигаль у США: Нас запевнили в підтримці законопроєктів
03:14
США наклали вето на прийняття Палестини до Радбезу ООН
02:18
Очільник Пентагону та топгенерал США про допомогу Україні: затягування має наслідки на полі бою
01:50
Остін у Пентагоні зустрівся з міністром оборони Норвегії: говорили про Україну
00:59
футбол"Бенфіка" Трубіна поступилась по пенальті "Марселю", "Ліверпуль" не зумів створити дива: результати 1/4 фіналу Ліги Європи
00:54
тенісКостюк відіграла 5 матчболів та перемогла фіналістку Australian Open на турнірі в Штутгарті
00:48
Директор ЦРУ до конгресменів: Україна може програти до кінця року, якщо не схвалите допомогу
00:14
оновлюєтьсяЗагроза "Шахедів" та ракет: в частині країни оголошено повітряну тривогу