На Майдані вимагають "не пускати сепарів у Раду"
На Майдані незалежності в Києві влаштували акцію протесту проти того, що Центральна виборча комісія зареєструвала екс-главу Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва і одіозного блогера Анатолія Шарія кандидатами в народні депутати.
Про це повідомляє кореспондент Української правди.
Напередодні протесту подію оголосили у Facebook.
"Російського пропагандиста Шарія та шістку Януковича Клюєва зареєстровано кандидатами в депутати. А в цей час з тюрем випускають терористів та вбивць Небесної Сотні. О 20:00 ті, кому не байдуже, виходять на Майдан! Без партійних прапорів та символіки!" – заявили організатори акції.
В акції бере участь кількасот людей.
![](http://img.pravda.com/images/doc/f/9/f9e0d4a-03.jpg)
На початку акції запалили димові шашки.
Протестувальники тримають численні написи, зокрема, зі слоганами "Сепарам не місце в Раді. Ми все бачимо", "Ми втомились від лайна", "Судді сядуть".
![](http://img.pravda.com/images/doc/c/6/c61a965-04.jpg)
Кілька активістів, не причетних до акції на Майдані, спробували витягти з-під стели до людей інсталяцію, яка перебувала там давно: імпровізовану шибеницю з портретом екс-президента Петра Порошенка у зашморзі.
![](http://img.pravda.com/images/doc/0/8/080337b-05.jpg)
Їм завадили це зробити організатори акції. Відбулася невелика штовханина. Втрутилась поліція діалогу.
Акцію планують проводити до 11 вечора.