Китайські компанії вже купили акції "Мотор Січ" - представник заводу

Субота, 24 серпня 2019, 14:25
Китайські компанії вже купили акції Мотор Січ - представник заводу

Джерело: Hromadske 

Китайські Skyrizon і Xinwei Group вже подали на узгодження в Антимонопольний комітет України (АМКУ) угоду з купівлі понад 50% акцій заводу "Мотор Січ". 

Деталі:  Директор із зв'язків з громадськістю ВАТ "Мотор Січ" Анатолій Малиш заявив, що китайські компанії вже купили акції заоду і тепер - "рішення за АМКУ"

"Коли воно буде - ми не знаємо",  - зазначив Малиш. 

Малиш не підтвердив інформацію видання The Wall Street Journal про можливий продаж заводу китайській компанії "Beijing Skyrizon Aviation".

Раніше WSJ із посиланням на джерела в адміністрації повідомила, що США намагаються перешкодити покупці китайською компанією українського заводу "Мотор Січ".

Нагадаємо, 

  • "Мотор-Січ" контролюється В’ячеславом Богуслаєвим та є одним з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки та промислових газотурбінних установок.
  • Повідомлялося, що китайські компанії Skyrizon Aircraft і Xinwei Technology Group в разі отримання дозволу Антимонопольного комітету на покупку понад 50% акцій компанії "Мотор Січ" нададуть авіабудівній галузі України грантове фінансування на суму 100 мільйонів доларів.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування