"Без черг і муштри": депутати хочуть спростити доступ у Раду

Середа, 16 жовтня 2019, 16:32

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики пропонує спростити доступ запрошених громадян до адміністративних будинків парламенту та уряду.

Відповідне рішення члени комітету ухвалили на засіданні 16 жовтня, повідомляє "Укрінформ".

"Запрошені на засідання комітетів або до будівлі під куполом люди змушені стояти в чергах, їх довгий час муштрують стосовно того, які документи вони принесли, шукають у паперових журналах списки, потім їх не знаходять... Це достатньо принизлива процедура в час, коли існує електронний документообіг", – пояснив голова комітету нардеп від "Слуги народу" Олександр Ткаченко.

"Тому ми хотіли би виступити ініціаторами звернення до керівництва Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо переведення дозвільної системи запрошених до цих державних будівель в електронний документообіг", – додав він.

Водночас Ткаченко вніс пропозицію, щоб допуск депутатів здійснювався не за паперовими перепустками, а за персональними електронними картками.

Своєю чергою заступник голови комітету Гео Лерос додав, що йдеться не лише про спрощення системи доступу, а й про економію паперу.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.