НАБУ пропонує голосувати за члена Ради громадського контролю бюро

Понеділок, 28 жовтня 2019, 09:46

З 9 ранку до 9-ї вечора 28 жовтня проходить відкрите рейтингове Інтернет-голосування з обрання одного члена Ради громадського контролю НАБУ замість того, повноваження якого достроково припинені.

Джерело: Національне антикорупційне бюро і Рада громадського контролю при НАБУ

Деталі: Проголосувати можна на сайті НАБУ. Будь-який громадянин, який проживає на території України, має право взяти участь у рейтинговому Інтернет-голосуванні. Кожен може проголосувати лише один раз і не більше ніж за одного кандидата.

Для запобігання повторного голосування, охочим взяти участь у голосуванні необхідно підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону (українського GSM оператора).

На проходження перевірок і обрання кандидатів відводиться 15 хвилин. Якщо Ви не встигли проголосувати – спробу можна повторити за 5 хвилин.

Протокол голосування з частково закодованими даними доступний протягом усього часу голосування. Кожен, хто проголосує, може знайти і перевірити запис про власний вибір.

Повний протокол з частково знеособленими даними буде опубліковано одразу після завершення голосування.

Обраним до складу Ради громадського контролю за результатами рейтингового Інтернет-голосування вважається один кандидат, який набрав найбільшу кількість голосів.

За результатами конкурсу з формування складу Ради громадського контролю на сайті НАБУ розмістять оголошення про результати рейтингового голосування із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата.

Загалом Рада громадського контролю формується з 15 осіб, відібраних на конкурсі.

Член Ради громадського контролю, обраний замість того, чиї повноваження достроково припинено, обирається на строк, що залишається до закінчення річного строку повноважень цієї ради.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.