Труба переконує, що слідчі ДБР не зливають інформацію Портнову

5318 переглядів
Середа, 9 жовтня 2019, 13:03

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба запевняє, що ні він ні його підлеглі не є джерелом витоку інформації у провадженнях, де фігурує п’ятий президент країни Петро Порошенко.

Джерело: брифінг керівника ДБР

Деталі: На запитання журналістів, чому першим про відкриття проваджень у ДБР та іншу важливу інформацію поширює екс-заступник голови адміністрації Віктора Януковича Андрій Портнов, Труба розповів про результати внутрішнього розслідування. За словами очільника, щодо припущень з приводу витоку інформації була проведена перевірка із залученням працівників управління внутрішнього контролю.

Було опитано з допомогою поліграфа 14 слідчих (всі слідчі, які здійснюють досудове розслідування у кримінальних провадженнях, де фігурує колишній президент).

Пряма мова: "Після розмови зі слідчими… я переконаний: жоден слідчий, в тому числі директор ДБР, не причетний до розповсюдження будь-якої інформації. До речі, розслідування кримінального провадження – це не лише слідчі".

Що передувало: 15 липня Труба виступив із заявою, що в Державному бюро розслідувань стався витік інформації у справі, де фігурує п’ятий президент країни Петро Порошенко.

Сам Порошенко припускав, що директор ДБР може бути причетним до зливу інформації екс-заступнику голови Адміністрації президента Януковича Андрію Портнову.

Валентина Романенко, УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua