Арахамія на бомжах пояснив поворот "Слуги народу" до соціалізму

Вівторок, 12 листопада 2019, 11:55
Liga.net

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія каже, що партія влади повинна відповідати запиту людей на соціальну державу.

Джерело: інтерв'ю Арахамії Liga.net

Пряма мова: "Загалом я вважаю, що соціал-лібералізм має місце бути, хоч це і вкрай важке завдання. Тому що в лібертаріанство якщо ти не зміг заробити, став бомжем і помер, то хрін з тобою. У соціалізмі кожного бомжа необхідно переорієнтувати, працевлаштувати і реінтегрувати в суспільство. Суспільство у нас супер соціальне. Навіть молодь постійно мислить, що держава повинна... бути активним учасником і регулятором процесів.

Якщо це заперечувати, що ми не за це, то ми будемо представляти не мас-маркет. У нас політичний продукт – це мас-маркет. Якщо у людей в голові є таке відчуття, то потрібно йому відповідати. Політична партія – це маркетинговий продукт".

Деталі: При цьому Арахамія заперечує, що передвиборча заява про лібертаріанску ідеологію "Слуги народу" була маркетинговим ходом. Він каже, що в партії є і лібертаріанці. За словами голови фракції, десять років тому було важко уявити, що на порядку денному буде питання ринку землі або медичного канабісу.

Що передувало: Після з’їзду 10 листопада новообраний глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що нинішня партійна ідеологія лібертаріанства буде змінена в бік соціалістичної.

Довідка: Лібертаріанство – це політична філософія, прихильники якої виступають за втілення ідеї індивідуальної свободи та мінімізацію державного апарату. Ця філософія має дуже багато напрямків, від консерватизму й аж до часткового анархізму.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.