У київське метро не пускатимуть жебраків, голих і музикантів

Вівторок, 12 листопада 2019, 13:15

Київрада 12 листопада прийняла нові правила метрополітену і тепер туди не пускатимуть жебраків, торгівців, агітаторів, а також в метро забороняється грати на музичних інструментах.

Джерело: сайт Київської міської влади

Дослівно: "Відповідно до нововведень, у столичному метро заборонено жебракувати, розклеювати рекламу, займатися агітацією, здійснювати підприємницьку діяльність, гучно вмикати музику та грати на музичних інструментах. Окрім того, проведення масових заходів на станціях метро також під забороною…

Пасажири метро зобов’язані мати охайний зовнішній вигляд. Вхід до підземки буде заборонено частково одягненим пасажирам, а також без взуття, або в нижній білизні…".

Деталі: Для безпечного пересування пасажирів із вадами зору, дозволяється проїзд із собакою-поводирем. Тварина повинна мати ошийник, намордник, спеціальне посвідчення та пройти навчання в умовах метрополітену.

Спортивне спорядження (лижі, санки, ковзани, велосипеди тощо) має перевозитися виключно в чохлах. Також належна упаковка потрібна для садового інвентаря, саджанців, риболовних снастей.

Також не можна пересуватися на самокатах, роликових ковзанах і скейтах.

Відзначається, що попередні правила столичної підземки, які були затверджені Київрадою у 1995 році, є застарілими і не враховують вимог законодавства про міський електричний транспорт.

Нові правила підтримали 62 депутати Київської міськради.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: