Кандидат від "Євросолідарності" пояснила, чому "пропустила" В'ятровича в Раду

Середа, 13 листопада 2019, 12:03

Член наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Наталія Бойко, яка мала зайти до Верховної Ради за списком "Європейської солідарності" замість Ірини Луценко, каже, що відмовилась від мандата, щоб продовжити роботу в енергетичній сфері.

Джерело: Facebook-сторінка Бойко

Деталі: За словами Бойко, впродовж 10 останніх років вона професійно розвивається в енергетичній сфері – "від першого кроку в юриспруденції, консалтингу і проектній роботі в приватному секторі до нинішньої допомоги державі з впровадженням реформ". Саме в цій сфері вона бачить свою подальшу працю. За її словами, рішення пона прийняла давно, і для близьких та колег "воно не було новиною".

Пряма мова: "Ми лише на дуже ранньому етапі реформування енергетичних ринків. Ми ще не завершили реформу державних компаній. Лише почали напрацювання спільного плану для енергетики і клімату. Нам ще потрібно знайти ефективні механізми для досягнення енергетичної незалежності. Нам потрібно зміцнювати засади енергетичної безпеки. Нам потрібно відстоювати місце України в геополітичній грі – як у боротьбі проти "Nord Stream 2", так і у збереженні транзиту та посилення ролі у регіоні.

Я відчуваю, що можу зараз бути більш корисною у впровадженні цих ключових змін, допомагаючи у реформах. Тут я зараз можу бути більш ефективною і далі професійно розвиватися у сфері енергетики".

Додатково: Бойко оприлюднила фото і вказала, що 12 листопада 17:30 занесла в Центральну виборчу комісію заяву про відмову від мандата народного депутата.

 

Що передувало: Луценко попросила про дострокове припинення повноважень нардепа за станом здоров'я. 12 листопада Верховна Рада задовольнила її заяву. Наступною в списку партії "Євросолідарність" була Наталя Бойко, але нардепом стане не вона, а ексголова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

Довідково: Наталія Бойко разом із Юлією Ковалів 11 вересня 2019 року була обрана членом наглядової ради акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" як представник держави.

До 29 вересня вона обіймала посаду заступника міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції.

Була №24 у виборчому списку партії Петра Порошенка "Європейська солідарність".

За даними на 2017 рік члени наглядової ради державного "Нафтогазу України" отримували щомісяця від 15 тисячі доларів. Заробітна плата народного депутата наразі варіюється в районі 30-50 тисяч гривень.

Українська правда


powered by lun.ua