У Києві з’явилася вулиця Любомира Гузара

Четвер, 14 листопада 2019, 16:08

Київрада перейменувала проспект Космонавта Комарова у Києві – на проспект Любомира Гузара, а вулицю Виборзьку у Солом’янському районі – на вулицю Олекси Тихого.

Джерело: сайт міськради, сайт Київської міської адміністрації

Дослівно: "На пленарному засіданні Київської міської ради депутати перейменували проспект Космонавта Комарова на честь архієпископа Любомира Гузара".

Деталі: У КМДА нагадали, що в разі перейменування вулиці немає потреби змінювати адресу реєстрації у паспорті, це можна зробити лише за власним бажанням.

Залишаться чинними і документи на право власності, авто та інші правовстановлюючі документи,
у яких зазначена стара назва.

Також перейменування вулиці жодним чином не впливає на реалізацію виборчого права.

Внести зміни до правовстановлюючих документів можна під час чергового візиту до нотаріусу (наприклад, у разі продажу майна). У разі необхідності довідку про зміну назви вулиці можна отримати у Департаменті містобудування та архітектури КМДА.  

Любомир Гузар – видатний український релігійний діяч, патріарх – предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, один із моральних авторитетів українців у 1990-2010-х роках, член ініціативної групи "Першого грудня". Помер у Києві, похований у столичному Патріаршому соборі.  

Олекса Тихий – український дисидент, правозахисник, мовознавець і педагог. Виступав на захист української мови, член-засновник Української Гельсінської групи, киянин. Помер в ув’язненні, перепохований на Байковому кладовищі.

Читайте також: Любомир Гузар. Людина з янголом на плечі

Українська правда


powered by lun.ua