Поліція інсценувала замовне вбивство адвоката і затримала його організатора

П'ятниця, 15 листопада 2019, 14:50

Правоохоронці інсценували вбивство керівника адвокатського бюро і затримали організатора злочину під час передачі грошей "виконавцю".

Джерело: Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Деталі: У поліції розказали, що на початку жовтня правоохоронці отримали інформацію про підготовку замовного вбивства та пошук кілера для ліквідації жертви.

Організатором виявився мешканець Львівщини, який пообіцяв заплатити за вбивство керівника адвокатського бюро 7 тисяч доларів. Смерть адвоката давала можливість фігурантові заволодіти його майном. 

Крім того, встановлено, що організатор вбивства має дружні стосунки з колишньою дружиною потерпілого. Її причетність до злочину також буде перевірятися. 

Слідчі задокументували факт передачі частини коштів, а саме 1200 доларів США на так звані поточні витрати та придбання зброї. Організатор надав "кілеру" фото та необхідні дані про жертву.

 

Після інсценування вбивства організатор отримав фото з місця "вбивства" як доказ виконаного завдання. Наступного дня його затримали під час передачі виконавцю частини від обіцяної винагороди – 49 тисяч гривень.

 

Розслідуються кримінальне провадження за ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 14, п. 11 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене на замовлення) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.powered by lun.ua