Лихач на Столичному шосе розігнався до 222 км за годину

Середа, 20 листопада 2019, 13:52

Електронна система TruSign зафіксувала перевищення швидкості до 222 кілометрів за годину на Столичному шосе.

Джерело: пресслужба Центру організації дорожнього руху, "Українська правда"

Дослівно: "Жахливе перевищення швидкості зафіксувала минулої доби електронна система TruSign на Столичному шосе. 222 км/год. – з такою швидкістю рухалося одне з авто".

Деталі: Загалом результати моніторингу швидкості на Столичному шосе називають "невтішними".

Зокрема, дозволену швидкість порушили 19 556 транспортних засобів, це – 67,8% від загальної кількості авто, які проїхали трасою за добу.

При цьому, повідомляється, що 6,88% (1 983) автівок перевищили швидкість більше, ніж на 50 км від дозволеної.

Таким чином середня швидкість руху Столичним шосе за добу становила 76,4 км/год.

"Українська правда" звернулася по коментар до Центру аби дізнатися подальшу долю порушника. У Центрі "УП" повідомили, що ініціатива направлена на те, щоб дисциплінувати водіїв.

Система завершила тестування і з початку листопада працює на постійній основі на Столичному шосе.

У Центрі наголосили, що йдеться не про камери спостереження, а про датчики, які фіксують швидкість транспорту, тож система не фіксує номер автівки порушника і не передбачає покарання за порушення. Водночас, якщо у центрі і надалі будуть фіксувати значні перевищення швидкості на шосе, то рекомендуватимуть патрульній поліції звернути увагу на цю локацію.

Зокрема, як тільки автівка наближається до місця, де встановлена TruSign, водій бачить на встановленому табло інформацію про власну швидкість руху.

Вважають, що частину водіїв, які перевищують швидкість, інформація на табло змушує пригальмувати. У відомстві сподіваються, що 10% водіїв на Столичному шосе будуть гальмувати, коли угледять на табло перевищення.

Згодом у Центрі повідомили про новий антирекорд перевищення швидкості на Столичному шосе: "19 листопада одна з автівок проїхала зі швидкістю – 288 км/год. Вражає й те, що сталося це серед білого дня – о 14:32, до того ж у туманну погоду".

Довідка: Максимально дозволена швидкість руху столичними магістралями у зимовий період - 50 км/год. Перевищення швидкості - основна причина ДТП в Україні. Через неї відбувається близько 35% усіх аварій.

Нагадаємо: 

  • З 20 листопада прилади вимірювання швидкості TruCAM здійснюватимуть вимірювання на 186 ділянках і покриють майже всі великі траси України.

Українська правда


powered by lun.ua