"Варта на Банковій" згортає свій табір, здачі національних інтересів не відбулося

Вівторок, 10 грудня 2019, 03:28

Координатор акції "Варта на Банковій" Павло Білоус зазначив, що президент Володимир Зеленський за результатами переговорів лідерів країн "нормандського формату" не допустив здачі національних інтересів України.

Джерело: "Українська правда", "Інтерфакс-Україна"

Дослівно: "Президент Володимир Зеленський не перетнув ніяких "червоних ліній". Вважаємо, що це і наша з вами заслуга. Саме завдяки масовому невдоволенню в Україні було засвідчено, що більшість українців хочуть миру, але не шляхом поступок агресору", - заявили члени оргкомітету акції.

"Ми усвідомлюємо, що може існувати непублічна частина домовленостей між лідерами "нормандської четвірки", тому ми, представники громадянського суспільства, і далі будемо стежити за розвитком подій. Українська нація здатна реагувати швидко і дієво, як вона це робила неодноразово".

Деталі: Координатор акції "Варта на Банковій" Павло Білоус повідомив "Українській правді", що табір під ОП повністю вивезуть до ранку: "Ми вже все практично зібрали, зараз чекаємо машину, може бути до 5:30 повністю поїдемо звідси".

Читайте також: 5 нормандських зустрічей до Зеленського. Як Україна домовлялась про мир

Нагадаємо:

  • Президенти Франції, України, Росії і канцлерка Німеччини досягли низки домовленостей щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Передісторія:

  • 8 грудня на Майдані Незалежності пройшла акція "Червоні лінії для Зеленського", учасники якої хотіли окреслити "червоні лінії" для президента перед зустріччю "нормандської четвірки".
  • З 19 години 8 грудня на Банковій триває мітинг, учасники поставили кілька наметів і сцену.  

Микола Донєв, УП