Сайт "Миротворець" попередив про зупинку серверів – на пару годин

Вівторок, 10 грудня 2019, 10:17

Центр "Миротворець" повідомив, що зупиняє свої сервери, а доступ до даних тимчасово матимуть лише окремі категорії користувачів.

Джерело: повідомлення на сайті "Миротворець" за 10 грудня

Дослівно: "Сьогодні, 10.12.2019, о 18:00 на радість потворам від медіяблятьства, бойовикам та російським найманцям, а також на вимогу деяких об’єктивних обставин ми повністю зупиняємо сервери Миротворця, а саме: сайт myrotvorets.center та всі його дзеркала.

Доступ до відомостей про об’єкти нашого дослідження у розділі Чистилище буде тимчасово забезпечений лише для окремих категорій користувачів на визначеному закритому ресурсі".

Деталі: "Миротворець" зазначив, що всі інші проекти центру працюватимуть і надалі у відкритому і доступному режимі. Це, зокрема, IDentigraF – система розпізнавання, Myrotvorets news, Радіо "Миротворець".

Причини зупинки серверів "Центр Миротворець" не пояснив.

"Розраховуємо, що двох годин нам вистачить", – уточнив сайт Myrotvorets.news згодом, після публікації новини.

Довідково: Центр "Миротворець" – організація і веб-сайт, що збирає і публікує інформацію про людей і організацій, дії яких, за оцінкою центру "Миротворець", "мають явні ознаки злочинів та правопорушень, і спрямовані на підрив Державного суверенітету та територіальної цілісності України".

Станом на жовтень 2019 року у базі даних "Миротворця", заснованій у 2014 році, було близько 192 тисяч осіб.

Головна сторінка центру
Головна сторінка центру "Миротворець"
скрін-шот

"Миротворець" позиціонує себе як "неурядова організація, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку".

 

Дзеркала центру розміщувалися на сайтах: myrotvorets.center, lite.myrotvorets.center, ipv6.psb4ukr.org і psb4ukr.org.

Чому це важливо: Центр "Миротворець", який складає реєстр тих, кого вважає сепаратистами чи ворогами України, не раз наражався на критику, зокрема, з боку росіян. Зокрема, "Миротворцю" дорікали за порушення права на приватне життя й конфіденційність особистих даних.

Цьому передувало: 9 грудня у Парижі відбулася зустріч у "нормандському форматі" лідерів України, Росії, Франції та Німеччини.

Читайте також: Справа "Миротворця". В чому неправі волонтери

Українська правда, оновлено


powered by lun.ua