Міністр юстиції Малюська: "Надовго мене не вистачить"

Четвер, 12 грудня 2019, 01:09

Міністр юстиції Денис Малюська розповів, що його не влаштовує зарплата і він не виключає перехід на іншу роботу.

Джерело: інтерв'ю "Українській правді". 24 канал

Деталі: У жовтні міністр розповів "Українській правді", що отримує зарплату "приблизно 17 тисяч гривень", з того часу винагороду міністру юстиції було підвищено до "вже приблизно 29 тисяч гривень".

Пряма мова: "Останній місяць ми домовилися про надбавки. І багато з міністрів їх отримали. У мене вже приблизно 29 тисяч гривень.

Якщо зарплата не підвищиться хоча б до 80 тисяч – надовго мене не вистачить. Менше – це не довготривала історія працевлаштування. Четверо дітей, це потребує коштів".

Деталі: Водночас Малюська заявив, що в уряді готові підвищити зарплату, і підкреслив – це важливо і для міжнародних інвесторів.

Пряма мова: "Є консенсус всередині уряду. І більше того, навіть міжнародні інвестори, які вкладають кошти в Україну, постійно нас про це питають. Адже розуміють: уряд, який отримує мізерну заробітну плату, живе коштом чогось іншого. Це можуть бути тільки хабарі або додаткові неформальні витрати під якісь зобов’язання. Ми так не працюємо. Відповідно, в нас немає іншого виходу, окрім як підвищити заробітну плату".

Читайте також: Денис Малюська: Коли в мене закінчаться гроші, то хочу чи не хочу, я піду

Українська правда


powered by lun.ua