Перебої з пільговими рахунками для "комуналки": Ощадбанк заперечує технічні проблеми

Неділя, 15 грудня 2019, 11:19

АТ "Ощадбанк" заявляє, що жодних технічних проблем з боку банку для оплати комунальних послуг через особистий кабінет "Ощадбанку" не виникало.  

Джерело: "Економічна правда" з посиланням на повідомлення Ощадбанку

Дослівно: "Всю інформацію, яку коректно було передано до банку Міністерством соціальної політики для створення кабінетів пільговиків, банком було опрацьовано". 

"Деякі питання по входу до кабінету можуть залишитись лише у пільговиків, які не надали свої номери мобільних телефонів до органів соцзахисту, адже вхід до кабінету відбувається за номером телефону. Пропонуємо звернутись до органів соцзахисту, які передадуть цю інформацію до банку".

Деталі: У фінуставі зазначили, що кабінети пільговиків є виключно ініціативою банку для зручності користувачів. Постанова Кабінету Міністрів №807 від  14.08.2019 р. не зобов'язувала банк їх створювати.

Дослівно: "Банк виконує свої зобов'язання чітко в строки, визначені постановою Кабінету міністрів", заявили у банку. 

Нагадаємо, 

  • Раніше у Департаменті соцполітики КМДА повідомили, що кошти на пільгових рахунках для оплати комунальних послуг в особистому кабінеті "Ощадбанку" не відображаються із технічних причин.
  • За даними чиновників, проблема з відображенням коштів на пільгових рахунках виникла у пільговиків, що отримують допомогу у безготівковій формі, технічні причини проблеми має бути усунуто до січня.
  • Відповідно до постанови КМУ, з 1 жовтня усі пільгові категорії громадян були переведені на монетизовану форму виплати пільг.
  • Постанова дала можливість отримувати пільги у грошовій формі на банківську картку пільговика (за заявою, написаною до 15 жовтня) та у безготівковій формі на особовий рахунок в АТ "Ощадбанк".
  • Пільгові категорії киян, які мають право на знижку при сплаті за житлово-комунальні послуги і отримують пільги, вже вдруге отримали квитанції зі 100% нарахувань.
  • Розмір пільги розраховує щомісяця орган соціального захисту населення, виходячи з розміру знижки, на яку має право пільговик згідно з законом. На суму пільги також впливатимуть ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги та державні нормативи у сфері житлово-комунального обслуговування.
  • При безготівковій формі виплати пільг частину платежів за послуги ЖКГ за пільговика здійснює "Ощадбанк", решту пільговик сплачує самостійно. powered by lun.ua