На "Львівугіллі" обшуки: гірників відправляли не в шахти, а будувати житло

13754 перегляди
Понеділок, 16 грудня 2019, 16:17

Правоохоронці Львівщини задокументували факти використання праці шахтарів у особистих інтересах керівництвом шахт ДП "Львіввугілля".

Джерело: прокуратура Львівської області

Дослівно: "Встановлено, що декілька керівників шахт ДП "Львіввугілля" не за призначенням використовували працю підлеглих.

На даний час на 6 шахтах відбулись обшуки, встановлюється причетність до зловживань керівників усіх ланок шахтних підприємств". 

 

Деталі: Правоохоронці зафіксували, що керівник шахти упродовж кількох місяців залучав 5 шахтарів до зведення будинку на земельній ділянці, яка належить його дружині.

Також з’ясувалось, що окремі працівники займались у робочий час підприємництвом, деякі – систематично виїжджали за кордон та виконували роботи, не пов’язані із діяльністю підприємства (упродовж року більше 50 короткотривалих виїздів), а деякі – виготовляли на території шахти тротуарну плитку на продаж на обладнанні, підключеному до електромережі шахти. 

При цьому, згідно з табелями обліку робочого часу, шахтарі нібито працювали під землею.

Також прокуратура зафіксувала випадки тривалої відсутності 40 працівників на робочому місці. Разом з тим всі ці люди отримували заробітну плату – від 15 до 23 тисяч гривень на місяць.

За цим фактом розслідується кримінальне провадження за ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Українська правда


powered by lun.ua